Online Tahsilat Yazılımları; genellikle eticaret uygulamalarına entegre çalışan bir yazılım gibi düşünülsede aslında eticaret uygulamalarından bağımsızda çalıştırılabilir sistemlerdir.

Online Tahsilat Yazılımları sayesinde internet üzerinden herhangi bir ürün veya hizmet satmasanız bile çalıştıgınız firmalardan yapacağınız tahsilatları, internet üzerinden peşin veya taksitli olarak yapabilecek bir yazılımıdır.

Online Tahsilat Yazılımları personellerinizin, tahsilat için harcadığı zaman ve giderlerini minimuma indirmekle beraber, müşterilerinize 7 Gün / 24 Saat ödeme yapabilme imkanı tanımaktadır.

Online Tahsilat Yazılımları sistemlerinde dilediğiniz kadar banka ile anlaşıp, müşterilerinize peşin veya taksitli ödeme imkanları sunabilirsiniz.

Online Tahsilat Yazılımları sayesinde müşteriniz yapması gereken ödemeyi bir veya birden fazla kredi kartı veya bankamatik kartı kullanarak ödeme imkanı tanır.

Günümüzün internet altyapısı mobil uygulamaları için yeterli seviyeye ulaşmış ve gün geçtikçe daha sağlıklı bir altyapıya kavuşmaktadır.

Geliştirilecek olan Yeni Nesil Yazılımlar için Online Tahsilat Sistemleri kesinlikle olması gereken bir uygulama olarak düşünülmelidir.

Web Tasarımı
E-Ticaret Siteleri
Tahsilat Yazılımları
Özel Yazılımlar
Bilişim Danışmanlığı
Kurumsal Eğitimler