Firmanıza ve hedef kitlenize en uygun tasarımları web paketlerimiz arasından seçebilir ve iki gün gibi kısa bir sürede kullanıma sunabilirsiniz.

DDG Bilişim, web sitenizi her farklı ortamda sorunsuz işleyecek ve hedef kitleye ulaşacak şekilde tasarlar. Bunun yanında, görsel materyalleri fazla yer tutmayacak şekilde optimize ederek her tür bağlantıda kısa sürede açılması sağlanır.

Web sitenizin tasarımı aşamasında DDG Bilişim yapılanları adım adım kontrol ederek gerektiğinde müdahale etme ve düzeltme imkanı sağlar.

Tasarımınız ya sizin önerileriniz ve profesyonel editörlerimizin size sunacakları seçenekler doğrultusunda gerçekleştirilir ve mutlaka beğeneceğiniz bir sonuca varılır. Sitenizin tasarımı sonrasında da gereken bütün hizmetleri özenle yerine getiren DDG Bilişim, diğer tasarım firmalarının farklı olarak sitenizi yerli ve yabancı arama motorlarına kayıt ettirerek daha fazla kullanıcının dikkatini çekmesini sağlar.

DDG Bilişim müşterileriyle daha önceden yapacağı bir sözleşme ile gerek tasarım sırasında gerekse tasarım sonrasında oluşabilecek tüm sorunlara karşı sizi güvence altına alır.

DDG Bilişim kişisel ve kurumsal web siteleri tasarımı konusunda ayrıcalıklı bir konumdadır, şimdiye kadar yapmış olduğumuz çalışmalar ve başarılı projeler uzmanlığımızın kanıtıdır.

Firmanızı internet ortamına taşımak istiyorsanız detaylı bilgi almak için info@ddgbilisim.com.tr mail adresi veya +90 312 385 45 48 (Pbx) i arayarak müşteri hizmetleri departmanımıza ulaşabilirsiniz.

Web Tasarımı
E-Ticaret Siteleri
Tahsilat Yazılımları
Özel Yazılımlar
Bilişim Danışmanlığı
Kurumsal Eğitimler