DDG Bilişim Teknolojileri

Ürünlerimiz ?

Kurumsal Kaynak Planlaması
( Enterprise Resource Planning )

Kurumsal kaynak planlaması, işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel addır. Kurumsal kaynak planlaması (ERP) sistemleri, bir işletmenin tüm veri ve işlemlerini biraraya getirmeye veya bir araya getirilmesine yardımcı olmaya çalışan ve genelde kullanımı kolay olan sistemlerdir.
Malzeme İhtiyaç Planlaması
( Material Requirements Planning )

Malzeme İhtiyaç Planlaması işletmenize uygun çalışma yöntemi ile siparişlerin önceliklerini ve gerekli malzemeleri saptar. Malzemenin zamanında temini ve üretimi için planlamada gereken aşamaları tespit eder ve teslim tarihinde olabilecek gecikmeleri minimize etmeye çalışır.
Devamını Oku »
Hosting Yönetim Paneli
( Hosting Control Panel )

Deep Soft Hosting Control Panel Microsoft Windows platformu ve beraberinde 3.parti yazılımların yönetimi için hazırlanmış web tabanlı sunucu yönetim yazılımıdır. Deep Soft Hosting Control Panel ile sunucunuza web arayüzü ile bağlanabilir ve mail hesabı açmak ftp şifresi değiştirmek gibi işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
Devamını Oku »
Müşteri İlişkileri Yönetimi
( Customer Relationship Manage )

CRM İşletmenizin müşteriler ile olan en sağlam bağıdır, CRM uygulamaları sayesinde müşterilerinize ait görüşmeleri, talepleri, teklifleri, siparişleri hatta sözşelmelerinizi tek bir sorugu ile aynı anda görüntüleyebilirsiniz.
Devamını Oku »
İçerik Yönetim Sistemleri
( Content Management Systems )

İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) genellikle Web İçerik Yönetimi (WCM) ile karıştırılmaktadır bunun nedeni ise aslında birbirlerine cok yakın yazılımlar olmasıdır. Bu iki yazılımı birbirinden kısaca ayrımak istersek Web İçerik Yönetimi adından da anlasıldıgı gibi bir web sitesinin içindeki bilgileri güncellemek için kullanılır, İçerik Yönetim Sistemleri ise genellikle daha kapsamlı içeriğe sahip Portallar, Alışveriş, Eğlence, Haber, E-ticaret siteleri ve bu sitelerin arkaplanında çalışan uygulamaların yönetimini sağlamaktadır.
Web İçerik Yönetimi
( Web Content Management )

Site içerikleri zaman içersinde anlamlarını yitirmekte ve pek çok site gündemin gerisinde kalabilmektedir. Bu ihtiyaç doğrultusunda ortaya çıkan Web İçerik Yönetimi sayesinde site içeriğinin kontrolü, ilgili birim / departman / kişiler tarafından herhangi teknik bilgiye ihtiyaç duyulmadan site konseptine ve devamlılığına zarar vermeden sağlanabilmektedir.
E-Ticaret Uygulamaları
( E-Commerce Applications )

E-Ticaret Uygulamaları ile sınırsız bir pazarda yer alır ve Web Siteniz üzerinden ürünlerinizi 7/24 satışa sunabilirsiniz, firmanızın ürün ve hizmetlerini internetin ulastığı her noktayı zaman sınırlaması olmadan sanal marketiniz ile pazarlayabilir,müşterilerinize kampanyalar sunabilir,sürekli müşterilerinize indirimler uygulayabilir, günün her saati tahsilat sıkıntısı olmadan sanal pos kullanarak ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

Devamını Oku »
Ödeme Yönetim Sistemleri
( Payment Management Systems )

Ödeme Yönetim Sistemleri genellikle eticaret uygulamalarına entegre çalışan bir yazılım gibi düşünülsede aslında eticaret uygulamalarından bağımsızda çalıştırılabilir sistemlerdir. Ödeme Yönetim Sistemleri sayesinde internet üzerinden herhangi bir ürün veya hizmet satmasanız bile çalıştıgınız firmalardan yapacağınız tahsilatları cari hesaplarınız ile ilişkilendirerek internet üzerinden peşin veya taksitli olarak internet üzerinden de yapabilecek bir yazılımıdır.
Devamını Oku »